Mieli Kolegos,

Maloniai kviečiame dalyvauti XX-oje jungtinėje plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos ir LSMU fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentų nuotolinėje konferencijoje

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei reabilitacijos aktualijos”, kuri vyks 2022 m. vasario 4 d. 14 val. per MS Teams.

 

Nuotolinė konferencija skirta visų specialybių gydytojams, plastinės ir rekonstrukcinės bei fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, medicinos psichologams, bendrosios praktikos slaugytojams.

Iš anksto užsiregistravusiems ir dalyvaujantiems klausytojams bus išduodami 3 val. sertifikatai per www.medas.lsmu.lt. Sertifikatai bus parengti per 30 dienų.

Organizuoja:

LSMU Reabilitacijos klinika, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika bei Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos draugija.

Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos draugijos nariams, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei FMR rezidentams konferencija nemokama, visiems kitiems dalyviams – 10 Eur.

 

Dalyvio mokestį pervesti:
Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugija
Adresas:  Eivenių g. 2, LT-50009 Kaunas
Įmonės kodas:  304505519
Atsiskaitomoji sąskaita: LT807300010151793140

"Swedbank AB"

Mokėjimo paskirtis: konferencijos dalyvio mokestis

 

Registracija vyksta iki vasario  2 d. 18 val.

Prieš konferenciją visiems užsiregistravusiems dalyviams jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime prisijungimo prie konferencijos transliacijos nuorodą. 

Į konferenciją  registruotis spaudžiant

REGISTRACIJA